Servis stavebných strojov

Servis považujeme za neoddeliteľnú súčasť podpory pre našich zákazníkov, preto jeho kvalite HYDREX Bratislava venuje veľkú pozornosť.

Vysokú úroveň servisných služieb zabezpečuje kvalifikovaný personál, ktorý sa prostredníctvom školení neustále zdokonaľuje v prepracovaných technológiách. Pre rýchlu diagnostiku sa využívajú najnovšie softvérové podporné diagnostické systémy. Ich aktualizácia je neustále doplňovaná o nové možnosti zisťovania a určovania krokov pri odstraňovaní závady. K tomu, aby bol zákazník spokojný s prácou servisného oddelenia je vzdelanostná a pomôcková základňa veľmi dôležitá.

K rýchlemu zabezpečeniu servisu napomáhajú tri servisné strediská v Bratislave, Zvolene, Veľkom Šariši, a tiež servisné vozidlá vybavené nielen diagnostikou a náradím, ale aj základnými náhradnými dielmi.

Pre uspokojenie vysokých požiadaviek zákazníkov je NON STOP SERVIS po celý rok.

Náš profesionálny servis zabezpečí perfektnú prevádzkovú kondíciu Vašich strojov.

Nechajte si nami vypracovať individuálny plán programovanej údržby vašich stavebných strojov a zabezpečte si nielen stabilné ceny servisu a kontrolu nad prevádzkovými nákladmi, ale hlavne 100% výkon, spoľahlivosť a prevádzkovú schopnosť Vašej flotily stavebných strojov.

V našich servisných strediskách v Bratislave, Zvolene a Veľkom Šariši sme schopní vykonávať nielen servis všetkých agregátov zariadení, ale aj náročné stredné a generálne opravy vo vysokej kvalite. K vysokej pružnosti a rýchlosti zabezpečovania servisných prác prispieva aj možnosť rýchlej výrobnej kooperácie prostredníctvom našich partnerov, ktorí disponujú komplexnými možnosťami pre strojársku výrobu.

Potrebujete servis?

Máte nefunkčný stavebný stroj alebo mechanizmus? Alebo potrebujete pravidelný servis vašich pracovných strojov? Sme tu pre vás!